Pracownia re’art powstała z miłości do sztuki, rękodzieła oraz ogromnej pasji tworzenia przedmiotów wyjątkowych i indywidualnych. Zajmujemy się projektowaniem i szyciem elementów do dekoracji wnętrz, zabawek i lalek.

Wszystkie zabawki i lalki wykonane w naszej pracowni są unikatowe – indywidualnie zaprojektowane i ręcznie wykonane, przede wszystkim z tkanin naturalnych takich jak; bawełna, len, wełna i jedwab. Dobór materiałów decyduje o tym, że nasze zabawki są ciepłymi, miękkimi towarzyszami zachęcającymi do zabawy i przytulenia zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Ręcznie wykonane „szmaciane” laleczki potrafią wyczarować dla naszych dzieci atmosferę ciepła i bezpieczeństwa, jakiej koniecznie potrzebują, a której przemysłowe zabawki nie są w stanie dla nich stworzyć. Aby zapewnić przestrzeń dziecięcej fantazji świadomie zdecydowaliśmy się na proste formy naszych zabawek, dlatego też buzie laleczek są ledwie zaznaczone paroma ściegami. Natomiast dla naszych starszych odbiorców mamy szeroki wybór lalek z misternie wykonanymi, atrakcyjnymi detalami.

Wszystkie produkty, które Państwu proponujemy są najwyższej jakości wykonane ze szczególną starannością i sercem, o czym mamy nadzieję również Państwo będą mogli się przekonać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Renata Włodarczyk

Jestem artystą plastykiem – specjalizacja tkanina artystyczna. W 2014 r. stworzyłam markę re’art i prowadzę Pracownię Tkaniny i Rękodzieła.  Mieszkam i pracuję w Kołobrzegu.